Увійти  /  Реєстрація
Меню

Ласкаво просимо в Центр Безпеки!

   

Центр Безпеки - це безпека Вашої оселі та бізнесу "ПІД КЛЮЧ"!

Пропонуємо на Ваш вибір широкий асортимент наступних груп товарів та послуг:

 • вхідні металеві двері
 • дверна фурнітура
 • сейфи
 • розсувні решітки
 • відеоспостереження
 • охоронна сигналізація
 • системи контролю і управління доступом
 • домофонні системи

 • професійні консультації із захисту об’єктів
 • послуги встановлення
 • послуги аварійного відкривання замків
 • виготовлення ключів та ін.


На нашому сайті Ви зможете ознайомитись з широким асортиментом продукції, отримати необхідну консультацію спеціаліста та оформити відповідне замовлення, а також своєчасно дізнатись про всі наші новинки, знижки, акції. Наш досвід роботи в сфері дверної фурнітури, систем замикання та системи контролю і управління доступом складає більше 7 років. З початку заснування ми змогли себе успішно зарекомендувати та займаємо лідируючу позицію на ринку Буковини. Завдяки цьому та завдяки розумній ціновій політиці ми впевнено розвиваємось та пропонуємо нашим клієнтам якісну продукцію від світових та вітчизняних виробників. Також ми консультуємо та допомагаємо клієнту у прийнятті ним оптимально- правильного рішення при виборі конкретних товарів, відштовхуючись від його потреб та поставлених цілей.

У нас можна вибрати вхідні двері будь-якої комплектації, дизайну та розмірів для квартири, будинку, під’їзду, від найпростіших «Econom» комплектацій, до високого рівня захисту комплектацій «Security». Також надаємо послуги заміру, доставки, демонтажу та монтажу Ваших дверей.

Ми пропонуємо широкий асортимент фурнітури як для вхідних так і міжкімнатних дверей. У нашому каталозі товарів Ви зможете знайти: замки (врізні, накладні, навісні, кодові, електричні), серцевини (для дерев’яних, металевих, метало-пластикових дверей), дверні ручки (на розеті, на планці, тягнучі, скоби), дотягувачі дверей, завіси, шпінгалети та багато іншого. Тобто у нас ви зможете знайти усе необхідне, щоб Ваші двері мали естетичний завершений вигляд, при цьому несли в собі захисну функцію.

Окрім дверної фурнітури ми спеціалізуємось на реалізації та установці систем контролю та управлінням доступом, відеоспостереження, сигналізації та домофонів для багатоквартирних, приватних будинків та офісних приміщень. Наші спеціалісти готові надати Вам всю необхідну інформацію та поради щодо варіантів установки такого обладнання.

Також в наявності є широкий вибір сейфів різного класу захисту (різного рівня зламостійкості, вогнетривкі, зламо-вогнетривкі), розміщення (вбудовані в стіну, в меблі, зовнішнього використання) та призначення (офісні, меблеві, для зброї) з надійними, перевіреними часом, системами замикання (під ключ, механічний код, електронний код та системи змішаного типу).

Невід’ємною складовою захисту Вашого приміщення являються розсувні решітки на двері та вікна, зроблені за надійними та перевіреними часом австрійськими технологіями. Австрійську ідею минулого вдалося істотно вдосконалити й адаптувати під сучасні вимоги безпеки. При цьому відбулось унаслідування тим традиціям якості, які були притаманні майстрам часів Австрійської імперії. Сьогодні вже тисячі об'єктів України обладнані захисними розсувними гратами, виготовленими у Чернівцях. Дані розсувні решітки прекрасно поєднуються і з іншими охоронними системами, доповнюючи одне одного.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ми пропонуємо нашу продукцію як в роздріб так і гуртом! Для наших постійних та гуртових клієнтів існує чудова гнучка система знижок, яка зробить наші з Вами відносини більш теплими та приємнішими.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання!


Ваш Центр Безпеки!


Наші телефони:
+38 (099) 200 75 44
+38 (067) 200 76 44

Наша адреса: 
м. Чернівці, вул. Руська 219-Е

Електронна пошта: info@bezpekacenter.com.ua