Увійти  /  Реєстрація
Меню

Обзоры товаров

 • Яку сигналізацію вибрати для охорони квартири

  Яку сигналізацію вибрати для охорони квартири

  29.09.2015

  Охорона житла від злодіїв не втрачає своєї актуальності в наші дні. Можна навіть сказати - стає все більш актуальною. Сучасних зловмисників вже не можуть зупинити фізичні бар'єри. Які б заходи захисту ви не робили, якими б решітками не закривали вікна, які б замки не встановлювали на двері - всі ці бар'єри злочинці в змозі подолати, якщо їх «в кінці шляху» очікує "солідна винагорода". У наш технічний вік на допомогу власникам квартир приходить автоматика. Встановлюючи сигналізацію для захисту квартири, ви страхуєте себе від посягань на особисте майно.

 • СКУД - система контролю та управління доступом.

  СКУД - система контролю та управління доступом.

  29.09.2015

  Будь-який бізнес повинен вміти себе захищати. Безпека - найважливіша умова успішної економічної діяльності. Системи контролю й керування доступом (СКУД) - один найбільш дієвих методів управління безпекою, здатний уберегти від ризиків, пов'язаних з несанкціонованим проникненням на об'єкт. Широкі можливості подібних комплексів не тільки дозволяють уникнути небажаних ексцесів, але й допомагають налагодити діловий стиль і ритм роботи підприємства. Сьогодні подібні системи управління активно застосовуються практично у всіх сферах діяльності: від гігантських виробничих або транспортно-логістичних комплексів до невеликих офісів, у тому числі некомерційного призначення. Тип застосовуваної системи контролю визначається особливостями об'єкта: розмірами, важливістю, рівнем секретності. Для того щоб вибрати комплекс, відповідний поставленим цілям і завданням, які він повинен вирішувати, слід ознайомитися з типами і принципами роботи СКУД.

 • Системи відеоспостереження - одна із головних складових безпеки вашої оселі та бізнесу.

  Системи відеоспостереження - одна із головних складових безпеки вашої оселі та бізнесу.

  28.09.2015

  Система відеоспостереження - один із способів захистити своє майно від зловмисників. Напевно кожен з нас хоча б раз у житті замислювався поставити якщо не одну, то кілька відеокамер, які б фіксували, що відбувається всередині Вашого будинку або квартири під час Вашої відсутності. Ця стаття допоможе Вам розібратися із видами відеоспостереження, а також буде зрозуміло, якого типу відеонагляд Вам встановлювати.

 • Домофон. Що це таке і "з чим його їдять"?

  Домофон. Що це таке і "з чим його їдять"?

  25.09.2015

  Безпека вашої оселі багатоповерхових будинків починаєть не з вхідних дверей до ваших квартир, а з під'їзду, а саме з під'їзних дверей. Тому на сьогоднішній день дуже гостро постає питання захисту своєї оселі, зберігання чистоти та запобігання від вандальних дій у під'їзді від безпритульних, вандалів та п'яної молоді шляхом встановлення під'їзного домофону.
  Купівля необхідного домофона - вельми відповідальне завдання, вирішення якої має бути зваженим і розумним. Саме від того, наскільки придбане обладнання буде відповідати потребам і побажанням його користувачів, буде прямо залежати рівень його зручності і функціональності. Тому, перш ніж купити домофон зацікавленої Вас марки і моделі, необхідно виділити конкретні завдання, покладені на даний тип обладнання.

 • Що необхідно знати про сейф перед його покупкою?

  Що необхідно знати про сейф перед його покупкою?

  Для зберігання цінностей, грошей, документів люди з незапам'ятних часів влаштовували у своїх будинках всілякі хитромудрі схованки . Серед них - безліч вмонтованих в меблі або стіну шафок і шкатулок з кодовими замками. Однак, по надійності та зручності всі ці пристрої ні в яке порівняння не йдуть з дивом новітньої техніки та інтелекту - сучасними сейфами.

 • Надійні двері, надійна фурнітура - запорука безпеки

  Надійні двері, надійна фурнітура - запорука безпеки

  Питання надійності вхідних дверей завжди залишалось актуальним. Що необхідно знати про металеві двері та її фурнітуру ви дізнаєтесь з наступної статті...

 • Rostex: невід'ємний елемент комплексної безпеки

  Rostex: невід'ємний елемент комплексної безпеки

  Зазвичай ми мало замислюємося над питаннями безпеки. А даремно. Комплекс, що складається з надійних дверей, високосекретного циліндра, замка багатоспрямованого замикання та захисної фурнітури здатний уберегти оселю від злодіїв. Тому сьогодні ми розповімо про невід'ємний елемент комплексного захисту – захисну фурнітуру ROSTEX®.

 • Квартирні крадіжки або як їх запобігти

  Квартирні крадіжки або як їх запобігти

  Квартирні крадіжки - одне з найпоширеніших злочинів. Часто знайти вкрадене не вдається. Тому набагато легше запобігти крадіжці , ніж потім виправляти її наслідки .