Увійти  /  Реєстрація
Меню

Квартирні крадіжки або як їх запобігти

Квартирні крадіжки або як їх запобігти

Самий надійний спосіб захистити себе від квартирної крадіжки - перехитрити злодіїв. Подумайте, як вони розмірковують, і спробуйте міркувати як злодій. Подивіться на свою квартиру так, як би на неї подивився грабіжник. Найчастіше всі крадіжки відбуваються в будні, бо грабіжники знають, як працюють ті чи інші мешканці, і коли квартира залишається порожньою. Саме тому намагайтеся нікому не розповідати про те, який у вас графік роботи. Таку інформацію повинні знати тільки ваші близькі люди. Якщо ви їдете надовго, то попросіть сусідів доглянути за вашою квартирою, так само попередьте, що вас не буде. Тоді у випадку крадіжки сусіди здивуються звуку з вашої квартири, і можливо, викличуть міліцію. Відмінним сторожем є собака. Вона у разі спроби обікрасти квартиру, обов'язково підніме шум. А якщо собака велика, то вона і захистить квартиру від злодіїв. Ніколи не діліться з таксистами про те, наскільки ви їдете. Це не означає, що таксисти є злодіями, просто бували випадки, що вони були наводчиками для квартирних злодіїв. Тому намагайтеся зробити так, щоб якомога менше людей знали про те, що ви їдете.
Друге правило - це надійні двері та замки. Двері, звичайно, повинні бути залізними. Тому що дерев'яні двері не є надійними. Що стосується замків, то зараз їх величезний асортимент. До речі, абсолютно не обов'язково встановлювати багато замків. Досить встановити один, але дуже надійний. Часто грабіжники не відчиняють замки, підбираючи відмичку. Вони просто висвердлюють личинку замку. Тому при покупці замку стежте за тим, щоб ваш замок був виготовлений з міцних матеріалів, які не піддаються свердла. Так само міцні мають бути і самі двері. Адже нерідко буває, що грабіжники виламували дверне полотно за допомогою звичайного лома. Також можна встановити сигналізацію. Це дуже надійний і сучасний засіб. Найчастіше, злодії, помітивши встановлену сигналізацію, не ризикують розкривати квартиру. Якщо ваша квартира розташована на першому або останньому поверсі, то краще поставити на вікна решітки. Часто від грабіжників страждають господарі останніх поверхів. Адже грабіжникам чи не важко спуститися з даху на балкон, залишившись при цьому непоміченими.
Так само необхідно зберігати цінні речі і крупні суми грошей в надійних місцях. Як би це сумно не звучало, але в квартирі практично немає абсолютно безпечних місць. Тому краще гроші і прикраси зберігати в банку. Є варіант встановити в будинку потаємний сейф. Він повинен бути з кодовим замком, і дуже надійного якості. Тоді можна зберігати цінні речі в будинку. Бажано, щоб ключ від сейфа зберігався якомога далі від нього, а ще краще, якщо ключ буде зберігатися у родичів.
Ні в якому разі не кладіть цінні речі в шафи, білизну чи в кишені ваших речей. Грабіжники перевірять ці місця першим ділом. Те ж саме стосується любителів зберігати гроші під матрацом, у банках з-під крупи, бачку унітаза або у вентиляційній шахті. Ці методи вже давно відомі як простим людям, так і квартирним злодіям. Багато людей ховають гроші в техніку. Але вони не думають про те, що грабіжники найчастіше виносять з квартири всю техніку, а в ній, самі того не підозрюючи, вони винесуть і гроші.
При дотриманні всіх цих правил ви зможете захистити себе від крадіжки. Але запам'ятайте, ніколи немає стовідсоткової гарантії, що ви надійно захищені на всі сто відсотків. Тому завжди пам'ятайте про запобіжні заходи.

Назад к списку новостей