Увійти  /  Реєстрація
Меню

Rostex: невід'ємний елемент комплексної безпеки

Rostex: невід'ємний елемент комплексної безпеки

Захисна фурнітура ROSTEX®
Важливою складовою захисних властивостей, ергономічності й дизайну вхідних дверей є фурнітура. Для максимальної безпеки рекомендується ЗАВЖДИ використовувати якісні захисні комплекти фурнітури з протектором циліндра. Ця захисна фурнітура повинна мати міцні вузли кріплення, масивну захисну плату, спеціальне зовнішнє стійке покриття і, обов'язково, протектор циліндра замка. Всім вище згаданим вимогам відповідає захисна фурнітура чеського виробника ROSTEX®. Її виготовляють з нержавіючої сталі. Вироби відповідають 3-4 класу безпеки, залежно від моделі, згідно з атестацією TREZOR TEST і сертифіковані за EN 1906.
Захисні властивості Фурнітура, яку встановлюють на вхідних дверях, має бути, насамперед, захисною. Фурнітуру від ROSTEX® монтують за допомогою стяжних гвинтів, розміщених на внутрішньому боці дверей. При цьому доступ до секретної частини замка – циліндра, повністю закривається міцною металевою шайбою, що обертається при спробі свердління. А матеріал, з якого виготовлено броненакладку ROSTEX®, не піддається свердлюванню. Навіть досвідчені «домушники», побачивши ROSTEX®, тут же «вмивають руки». Звиклі не привертати уваги сусідів і не здіймати галас, вони знають, що з такою фурнітурою їм не впоратись. І це не дивно. Під час проведення випробування ROSTEX® для популярної передачі одного з українських телеканалів незалежним майстром з аварійного відмикання захисна фурнітура встояла після цілої серії вандальних атак. І це при тому, що майстер впливав на неї протягом півгодини, застосовуючи при цьому електроінструмент. Зазвичай злочинці побоюються шуму і, не зумівши відкрити житло протягом 10-15 хвилин, йдуть геть.
Експлуатаційні характеристики
Надійне зовнішнє покриття дає змогу застосовувати фурнітуру ROSTEX® у приміщеннях з жорстким рівнем експлуатації. Також ROSTEX® сумісна з основними замками під циліндр стандарту EURODIN: MUL-T-LOCK, SANTOS та інших виробників, які мають міжосьову відстань 72/85/90 мм. Фурнітура має також загартований протектор циліндра і захисну плату, яка захищає корпус замка. Кріпиться за допомогою гвинтів діаметром 8 мм. Кріплення розраховане на різні варіанти товщини дверей від 40 до 100 мм. Захисна фурнітура ROSTEX® не тільки надійна. Вона представлена широким асортиментним рядом моделей і кольорів, що надає можливість гармонійно підібрати її за дизайном до будь-якого житла або офісу. Крім того, в асортименті є захисні комплекти для додаткових замків. Це дає змогу в одному стилі обладнати основний і додатковий замки.

При написанні інформація використовувалась з журналу "Замки і ключі" №1/2011

Назад к списку новостей