Увійти  /  Реєстрація
Меню

Системи відеоспостереження - одна із головних складових безпеки вашої оселі та бізнесу.

28.09.2015

Системи відеоспостереження - одна із головних складових безпеки вашої оселі та бізнесу.

Навіщо потрібна відеокамера?
Особиста безпека, безпека близьких, безпека власного майна та бізнесу постійно турбує кожного з нас. Утановка камер відеонагляду вдома дасть впевненість Вам та Вашим рідним у своїй безпеці, ви будете себе спокійно почувати, адже в будь-який момент Ви зможете подивитись хто до Вас приходив, або що відбувається у вас вдома під час вашої відсутності, де б Ви не були: у відпустці, у відрядженні, на роботі. А у випадку крадіжки чи незаконного проникнення на Вашу територію ви зможете продивитись запис минулих подій з будь-якої точки світу через Інтернет. При цьому доступ до ваших записів та онлайн видео мати зможете тільки Ви. Без спеціальних паролей постороння особа не вспромозі побачити, що відбувається у Вас на відео. Тому, система відеоспостререження дійсно є надійним помічником та відмінним інструментом для забезпечення Вашої безпеки.
Коли заходить мова про безпеку бізнесу, таких же малих і середніх підприємств, як ваші, нас часто запитують: «Що мені дадуть камери відеоспостереження? Які бізнес-завдання вони вирішують? Чому ми повинні оновити працездатні у нас системи відеоспостереження? »
Справа в тому, що ваші системи відеоспостереження найчастіше просто записує повсякденні події в зоні розташування відеокамер. У випадку крадіжки або нещасного випадку ви сподіваєтеся, що камера чітко покаже зовнішній вигляд, прикмети підозрюваного і деталі події. Але камери відеоспостереження, які встановлювалися раніше, не дозволяють отримувати достатньо деталізоване зображення.
Однак сьогодні системи відеоспостереження можуть зробити набагато більше, ніж просто відеозапис загальної обстановки. Величезний плюс сучасної системи спостереження в тому, що вони здатні надати чітке зображення з високою деталізацією, яке дозволить розрізнити деталі інциденту або особливості підозрюваного.
З розвитком технологій, нові камери відеоспостереження для бізнесу мають набагато більше можливостей, ніж раніше. Сьогодні системи відеоспостереження дійсно здатні захистити Вас, Ваше житло і бізнес, а також заощадити ваші гроші і час.
Поліпшується продуктивність співробітників.
Робота системи відеоспостереження на підприємстві здатне значно поліпшити якість роботи людей у вашу відсутність.
Запобігає виникненню необґрунтованих вимог.
Іноді буває так, що співробітники, отримавши травму, намагаються видати це за виробничу травму або клієнти намагаються покласти на вас відповідальність за свої каліцтва, насправді отримані за межами вашого підприємства.
Вирішує суперечки із співробітниками.
Інциденти легко вичерпуються, коли є чітке візуальне доказ події. Камери відеоспостереження можуть пролити світло на розглянуті спірні питання.
Безперервний контроль в реальному часі.
IP-відеоспостереження дозволяє співробітникам, що мають відповідний допуск, постійно контролювати критичні зони на виробництві, в режимі реального часу зі своїх персональних комп'ютерів або мобільних пристроїв. Відеоспостереження через мережу дає ще багато інших зручностей і можливостей.
Зберігання візуальної історії в цифровому вигляді.
Підприємства, на яких працює IP-відеоспостереження, можуть повноцінно використовувати всі переваги цифрового зберігання. Мережеве відеоспостереження дозволяє зберігати відеозаписи в цифровій формі на мережевих серверах, зовнішніх жорстких дисках або мережевих відеореєстраторах NVR, тобто там, де відеоархів легкодоступний, а система надає поліпшені можливості відеоаналізу і пошуку записів в архіві.
Візуальний доказ для розслідувань.
Камери відеоспостереження можуть уявити неоціненні візуальні свідоцтва для розслідувань злочинної діяльності та інших подій, які мали місце щодо вашої власності.
Віддалене відеоспостереження.
Відеоспостереження через інтернет - надзвичайно корисний інструмент. Інтернет відеоспостереження дозволяє вам і вашим співробітникам переглядати відеозапис камери відеоспостереження віддалено, в будь-якому місці, де є доступ до мережі. Деякі системи відеоспостереження дозволяють не тільки отримувати доступ до них віддалено, за допомогою комп'ютера, планшета або смартфона, але й надають можливість роботи через хмарні сервіси.
Запобігають злочинності.
Помічено, що приміщення, обладнані камерами відеоспостереження, утримують більшість потенційних злодіїв від вчинення протиправного діяння і дозволяють ідентифікувати тих, хто все ж наважився на крадіжку.
Якість обслуговування клієнтів.
Присутність системи охоронного відеонагляду показує вашим клієнтам, що ви дбаєте про їхню безпеку на території вашого підприємства, супермаркету або навіть невеликого магазину, а відеоспостереження вуличне дає впевненість у безпеці і на прилеглій території. Наявність камер не тільки захищає ваш бізнес від недобросовісних клієнтів, але і захищає клієнтів вашого бізнесу від недобросовісних співробітників. Особливо вуличні камери відеоспостереження складно переоцінити.
Безпека.
Установка відеоспостереження допомагає вам не тільки підтримувати високий рівень безпеки свого бізнесу, але і перешкоджає можливим правопорушенням. Помічено, що в місцях, де встановлені камери відеоспостереження, сильно скорочується кількість погроз насильства і вандалізму. Для посилення безпеки та запобігання протиправних дій дуже важливо встановити відеоспостереження.
Контроль відвідувачів.
Є проблема, з якою весь час бореться приватний бізнес. Буває так, що не всі відвідувачі бажані, а деякі з них і зовсім знаходяться в «чорному списку». Камери відеоспостереження на вході дозволять службі безпеки або вашої охорони завчасно відстежити подібних відвідувачів і зробити якісь дії для вирішення ситуації.
Контроль скупчення людей.
Як показує досвід, натовп миттєво може стати неконтрольованим. Для підтримки порядку в місцях масового скупчення людей потрібні підвищені заходи безпеки. Досить встановити відеоспостереження і це може зіграти значну роль, надаючи службі безпеки чітке уявлення про події і можливість звернути особливу увагу на певних зонах і людях

Вибір камери відеоспостереження.
У сучасний час захисні прилади є на багатьох житлових і практично на всіх промислових об'єктах. Це викликано вимогами безпеки. Подібний захист здійснюється різними методами, але домінуючими на ринку являються камери відеоспостереження. Ними обладнано все, що вимагає охорони і контролю.
Першим кроком при покупці подібного обладнання є визначення того, для якого місця воно потрібне - для вулиці або для приміщення, так як пред'явлені вимоги до камер відеоспостереження залежать в першу чергу від цього. На приклад, для вуличних камер на перше місце за важливістю виходять межі температурного режиму експлуатації.
Температурний режим.
Для вуличних камер відеоспостереження велике значення мають робочі межі температур, в межах яких прилад працює, не виходячи з ладу. Більшість вуличних відеокамер із звичайними об'єктивами пристосовані до діапазону від -30 ° ... до + 50 ° С.
Кольорова або чорно-біла.
Перше питання, яке з'являється, під час придбання камери відеоспостереження - це яку камеру краще взяти: кольорову або чорно-білу. Наведемо доводи «за і проти».
До плюсів кольорових камер можна віднести: саму кольоровість і те, що на відміну від чорно-білих варіантів, вони постійно вдосконалюються. Мінус кольорових камер - це більш висока вартість, в порівнянні з чорно-білими.
До плюсів чорно-білих камер можна віднести: більш високу чутливість, що є вирішальним фактором, якщо камера буде задіяна в сутінках або при повній темряві з використанням підсвічування.
Недолік чорно-білих камер - це постійно монохромна картинка. Все-таки кольоровість дає більше інформації про об'єкти, що відображаються в відеокадрі.
Роздільна здатність.
Роздільна здатність характеризується телевізійними пініями (ТВЛ) і визначає найменший розмір предметів або деталей, які можна розгледіти. Для контролю загальної обстановки підійдуть камери середнього дозволу за недорогою ціною. Для розгляду невеликих об'єктів або деталей, наприклад, номери автомобілів, потрібні камери високої роздільної здатності.
АРД-об'єктив або звичайний?
АРД розшифровується як «автоматичним регулюванням діафрагми» і діє на зразок людського зіниці - діафрагма зменшується при яскравому світлі і стає великою при недоліку освітлення.
У об'єктивах без АРД цю функцію виконує електроніка, але все-таки, в тих випадках, коли в камеру будуть проникати прямі сонячні промені або яскраве світло іншого походження, краще підійдуть вуличні камери з АРД-об'єктивом.
Дистанція від камери до точки спостереження.
Вуличні камери зазвичай задіяні на видаленні від місця, куди поступає їхній відеосигнал. Тут треба мати на увазі те, що за відсутності підсилювачів по коаксіальному кабелю чорно-біле зображення передається на 500м, кольорове - на 300м. При більшій відстані потрібні підсилювачі відеосигналу або апарати з вбудованими передавачами.
Захист відеокамер.
Вуличні відеокамери нерідко піддаються небажаного впливу з боку хуліганів. Для таких випадків існують особливі «вандалозахищені» відеокамери, які можуть витримати навіть удар молотком.
Електроживлення.
Камери зазвичай розраховані або на 24, 220V змінного струму, або на 12V постійного струму. Це не визначає вартість камери, але важливо в процесі експлуатації. Тут головну роль грає структура місцевих конкретних електричних комунікацій.
Який має бути кут огляду камери відеоспостереження?
Взагалі, кут огляду визначається не самою камерою а встановленим у ній об'єктивом. Фокусна відстань камери («f») зазвичай визначає загальний вигляд відеозображення: портретний, середньо-наближений або панорамний. Неможливо отримати таке зображення, на якому були б ясно видно всі деталі картинки, що знаходяться на різній відстані від камери. Відповідно до закону оптики, встановлене фокусна відстань апарату просто не дасть її сформувати. Виходячи з цього, необхідно вибирати камеру з такою фокусною відстанню об'єктива, яке потрібно вам. Допустимо, при відеоспостереженні за об'єктами, розташованими на відстані 25-50 метрів, найбільш оптимальними будуть камери з об'єктивом, що має кут огляду не більше 40 градусів.

Назад к списку новостей