Увійти  /  Реєстрація
Меню

Яку сигналізацію вибрати для охорони квартири

29.09.2015

Зараз існують різні способи захисту житла з допомогою охоронної сигналізації:
-установка автономної сигналізації;
-установка сигналізації з gsm каналом;
-охорона за допомогою пультової сигналізації.
Всі ці способи захисту житла є дуже ефективними, проте між ними є деякі відмінності.
Стандартну автономну сигналізацію в народі називають «кричалки». При спробі вторгнення у житло включається потужна сирена, яка сповіщає всіх навколо про несанкціоноване проникнення в квартиру. Система складається з пульта, центрального приладу і набору певних датчиків. На вікна і двері встановлюються датчики, що спрацьовують при відкриванні, а в самій квартирі встановлюються датчики руху, що реагують на присутність людини. Причому дані датчики не реагують на домашніх тварин, що виключає спрацювування системи по помилковій тривозі.
Автономна система з gsm каналом відрізняється тим, що має додаткову функцію оповіщення по телефону. При спробі проникнення злочинців у житло, поряд з включенням сирени, до господаря квартири на мобильний телефон надходить сигнал про спробу зламу квартири. При установці системи використовуються ті ж датчики, що і в першому випадку. Перебуваючи далеко від свого житла, господар може здійснити заходи для його захисту, повідомивши про спробу злому у відділення поліції.
Найбільш дієвим способом захисту квартири є пультова охоронна сигналізація. При спробі зламу квартири на пульт охоронної організації надходить застережливий сигнал. Після отримання сигналу на місце злочину негайно виїжджає група охоронців. Професіонали самостійно вживають заходів щодо затримання злочинців і доставляють їх у відділенні поліції. Переваги такого способу захисту очевидні - господареві не потрібно чекати поліції або вступати в боротьбу зі злочинцями, що часом дуже небезпечно. Всю роботу по затриманню злочинців виконають професійно підготовлені охоронці.

Назад к списку новостей